КИЇВWEEKLY
  • Новини Києва
  • Україна
  • Війна в Україні
  • Економіка
  • Політика
  • Світ
  • Технології
  • Спорт
  • uk Українська
    • ar العربية
    • az Azərbaycan dili
    • bg Български
    • zh-CN 简体中文
    • cs Čeština‎
    • nl Nederlands
    • en English
    • et Eesti
    • fr Français
    • de Deutsch
    • it Italiano
    • lv Latviešu valoda
    • lt Lietuvių kalba
    • pl Polski
    • pt Português
    • ru Русский
    • es Español
    • uk Українська
Середа, 18 Березня, 2026
No Result
View All Result
  • Новини Києва
  • Україна
  • Війна в Україні
  • Економіка
  • Політика
  • Світ
  • Технології
  • Спорт
  • uk Українська
    • ar العربية
    • az Azərbaycan dili
    • bg Български
    • zh-CN 简体中文
    • cs Čeština‎
    • nl Nederlands
    • en English
    • et Eesti
    • fr Français
    • de Deutsch
    • it Italiano
    • lv Latviešu valoda
    • lt Lietuvių kalba
    • pl Polski
    • pt Português
    • ru Русский
    • es Español
    • uk Українська
No Result
View All Result
КИЇВWEEKLY
No Result
View All Result
Home Світ

Пообіцяв бити щоразу: п’яний чоловік у Дніпрі напав на дружину бійця ЗСУ (фото, відео)

27.08.2024
A A
0
10
SHARES
322
VIEWS
Share Share

Україна Пообіцяв бити щоразу: п'яний чоловік у Дніпрі напав на дружину бійця ЗСУ (фото, відео)

Побиття дівчини в Дніпрі
Фото: Instagram | У Дніпрі п'яний сусід міг побити дружину військовослужбовця

За словами Лесі Волобуєвої, стався інцидент із нею 9 серпня, коли вона поверталася з вечірньої прогулянки із собакою. П'яний сусід намагався погладити домашнього улюбленця, але йому було відмовлено, через що він не пустив постраждалу додому. У результаті історія закінчилася переломами і продовжилася в суді.

Related video

У Дніпрі посеред вулиці п'яний чоловік міг побити українську активістку і дружину військовослужбовця Лесю Волобуєву. Про це жертва нападу написала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Жінка ділиться, що вона є свідомою громадянкою України, бере участь у мітингах на підтримку військовополонених і "Гроші на ЗСУ", а найголовніше — одружена з бійцем ЗСУ, який зараз перебуває у лікарні після важкого поранення і не може самостійно пересуватися.

Побиття дружини військовослужбовця у Дніпрі: початок історії

Увечері п'ятниці, 9 серпня, пише Леся Волобуєва, вона поверталася додому і стала жертвою нападу п'яного сусіда. Статися інцидент міг безпосередньо біля під'їзду.

"Повертаючись додому одного вечора, ти стаєш потерпілою просто біля свого під'їзду, бо твій п'яний сусід, будучи в компанії сім'ї та друга, безжально б'є тебе руками та ногами, а жодна "людина", що перебуває поруч, не має до цього діла, всі просто за цим спостерігають", — розповідає жертва.

Fullscreen
У Дніпрі п'яний сусід міг побити дружину військовослужбовця Фото: Скриншот

Почалося все з того, розповідає потерпіла в окремому документі, де розписала всю історію, що вона вигулювала собаку та вже йшла додому, аж раптом чоловік у стані алкогольного сп'яніння нахилився, щоб погладити улюбленця, але господиня ввічливо заборонила це робити. Після цього нападник перегородив їй шлях додому і не пускав навіть після прохання. Ніхто із сусідів також не вийшов після криків про допомогу.

"Нападник піднімав руку вгору і поводився зухвало й агресивно. Мені здавалося, що він замахується на мене, щоб ударити. Я думала, що я можу зробити, щоб потрапити додому, оскільки мої прохання пропустити мене не діяли, і вирішила дати нападнику в пах, але через те, що він стояв вище, я не дістала до нього, від чого він почав сміятися наді мною. У той момент відчула запах алкоголю з його ротової порожнини", — продовжує Леся Волобуєва.

Далі постраждала була змушена дістати спрей-антиперспірант, щоб у разі загрози захистити себе. Коли п'яний сусід почав іти до неї, то дівчина застосувала його і спрей потрапив в очі жителю Дніпра. Другий чоловік, який перебував у цей момент поруч, схопив Лесю за руку і не відпускав її, поки його друг не отямився. Після цього і могло статися побиття.

"Я побачила, як чітко в мене летить міцно стиснутий кулак правої руки. Два удари припали в голову, від чого я одразу впала на землю. Нападник продовжив бити мене лежачу. Бив ногами. Мінімум 2 удари ногою. Інші 3 людини не намагалися зупинити або перешкодити нападнику. Коли він закінчив бити і відійшов, я спробувала встати і зрозуміла, що я вся в крові і що мені треба тікати… Нападник сказав, що буде бити мене щоразу, як побачить мене", — продовжує дружина військовослужбовця.

Діставшись до одного з охоронців, вона розповіла йому про те, що сталося, і той викликав поліцію з медиками. На місці дівчина впустила телефон.

На опублікованих у соціальній мережі Instagram кадрах можна побачити безпосередній момент нападу на жінку, який був знятий однією з камер спостереження.

Увага, кадри 18+!

Наслідки побиття: що відомо

Серед фізичних наслідків Леся Волобуєва зазначила:

  • перелом правої руки, на яку наклали гіпс на місяць;
  • розбита голова — шви на 10 днів;
  • відколи на 7 передніх зубах, які потребують реставрації;
  • синці на голові та ногах.

Увага, кадри 18+!

Fullscreen
У Дніпрі п'яний сусід міг побити дружину військовослужбовця Фото: Instagram

Судово-медична експертиза кваліфікувала ці травми як тілесні ушкодження середньої тяжкості. А от серед матеріальних наслідків — загублений телефон Apple iPhone 14 Pro, а також зламані сережки.

Відсутність реакції: як "допомогла" поліція

На місце злочину прибув 326-й наряд патрульної поліції, однак правоохоронці в результаті нічого не зробили, пише жертва, і поїхали далі після відвідування квартири нападника. У цей момент можливий нападник почав "голосно хвалитися", як він побив жінку і йому нічого за це не буде. Виявилося, що в нього вже є відкриті кримінальні справи, але він продовжує скоювати нові злочини. Слідча група на місце злочину так і не приїхала.

"Під час судових засідань він поводиться зухвало і вважає себе невинним, а свідки з його боку дають неправдиві свідчення, хоча є відео з камер спостережень, де все чітко і ясно видно. Зараз він перебуває під вартою, але дуже бажає вийти і намагатиметься все для цього зробити. У цій історії "Ти" — це я і моя історія, яка трапилася зі мною 09.08.2024", — продовжує Леся Волобуєва.

"П'яний сусід" із Дніпра: хто міг побити активістку

Скоїти злочин міг Дмитро Тимошенко 1982 року народження, продовжує розповідь жертва побиття. У нього є судимість і 2 відкриті кримінальні справи. На інші камери спостереження потрапили моменти, як за 10-15 хвилин після побиття дружини військовослужбовця він 2 рази дав ляпаса своїй дівчині, і це підтвердили сусіди, що перебували поруч.

Під час судових засідань підозрюваний заперечує свою провину і поводиться нахабно, за що отримує постійні зауваження. Також свідки, які стали на його бік, можуть давати неправдиві свідчення і стверджують, що постраждала була п'яна, але аналіз крові спростовує цю версію.

"У результаті суд ухвалює клопотання прокурора і поміщає Тимошенко під варту на 60 днів… Треба готуватися до апеляційного суду, робити розголос цієї справи і залучати військових, які перебувають у Дніпрі і хочуть своєю присутністю в залі суду показати, що таке неприпустимо: військові, борючись за незалежність країни, не повинні турбуватися про безпеку своїх рідних вдома і можуть довіритися правоохоронним органам. Поки що це не так", — підсумувала розповідь жінка.

Представники правоохоронних органів Дніпропетровської області ніяк не прокоментували інцидент на момент публікації матеріалу.

Нагадаємо, 16 серпня повідомлялося, що поліцейська в Києві образила ветерана війни. За словами Павла Якимчука, він побачив, що на місці для паркування осіб з інвалідністю зупинився автомобіль без спеціальної наклейки, тому запропонував подарувати її. Після цього жінка в поліцейській формі, яка сиділа на пасажирському сидінні, почала в грубій формі діалог із військовослужбовцем.

6 серпня повідомлялося, що в мережі розгорівся скандал через слова пастора про жінок у ЗСУ. За словами "молодіжного пастора" Марка Сергєєва, сьогодні в лавах ЗСУ служать 77 тисяч жінок, які нібито сплять із майже кожним своїм побратимом.

Читайте також

Чехія погодилася качати нафту до Словаччини через «Дружбу»
Світ

Чехія погодилася качати нафту до Словаччини через «Дружбу»

18.03.2026
0

Чехія готова виділити до 1 млрд крон ($47 млн) на технічне переоснащення нафтопроводу «Дружба», щоб відновити постачання палива до Словаччини в реверсному режимі. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на...

Read moreDetails
Номер телефона в международном формате: как правильно записывать и использовать в бизнесе

Номер телефона в международном формате: как правильно записывать и использовать в бизнесе

18.03.2026
НАТО посилює ППО Туреччини

НАТО посилює ППО Туреччини

18.03.2026
Як будуть вимикати світло 19 березня 2026 року? Дані «Укренерго»

Як будуть вимикати світло 19 березня 2026 року? Дані «Укренерго»

18.03.2026
Кім Чен Ин переміг у КНДР: проти лише 0,07%

Кім Чен Ин переміг у КНДР: проти лише 0,07%

18.03.2026
Next Post
Генпрокурор Білорусі вимагає визнати полк Калиновського терористичною організацією

Генпрокурор Білорусі вимагає визнати полк Калиновського терористичною організацією

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

ТОП новини

  • У Києві педіатр приватної клініки відмовилася спілкуватися з маленьким пацієнтом українською

    У Києві педіатр приватної клініки відмовилася спілкуватися з маленьким пацієнтом українською

    10 shares
    Share 4 Tweet 3
  • Ціни на пальне 12 березня 2026: скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС

    10 shares
    Share 4 Tweet 3
  • Недвижимость в Хорватии – возможности для жизни и инвестиций

    10 shares
    Share 4 Tweet 3
  • Втрати ворога станом на 23 жовтня 2025 – Генштаб ЗСУ

    12 shares
    Share 5 Tweet 3
  • Зеленський хотів подарувати Трампу iPad з трансляцією війни, але той не прийшов, – FT

    10 shares
    Share 4 Tweet 3

Останні новини

Ворожий дрон атакував енергообʼєкт біля Нововолинська, є перебої зі світлом та водою

Ворожий дрон атакував енергообʼєкт біля Нововолинська, є перебої зі світлом та водою

11 хвилин ago
Мерц закликав ЄС виділити 90 млрд євро для України, ігноруючи вето Орбана

Мерц закликав ЄС виділити 90 млрд євро для України, ігноруючи вето Орбана

37 хвилин ago
Європа повинна підтримувати міцний трансатлантичний зв’язок зі США – глава генштабу Чехії

Європа повинна підтримувати міцний трансатлантичний зв’язок зі США – глава генштабу Чехії

37 хвилин ago
Чехія погодилася качати нафту до Словаччини через «Дружбу»

Чехія погодилася качати нафту до Словаччини через «Дружбу»

38 хвилин ago
Атака рф на Київ: уламок дрона пошкодив стіну торгового центру

Атака рф на Київ: уламок дрона пошкодив стіну торгового центру

40 хвилин ago
No Result
View All Result

Дайджест

Чехія погодилася качати нафту до Словаччини через «Дружбу»

Атака рф на Київ: уламок дрона пошкодив стіну торгового центру

Номер телефона в международном формате: как правильно записывать и использовать в бизнесе

НАТО посилює ППО Туреччини

Чому краще замовити послуги професійної хімчистки меблів ніж чистити самостійно

Октагон повертається: Лондон готується до UFC London 2026

Вибір редактора

Ворожий дрон атакував енергообʼєкт біля Нововолинська, є перебої зі світлом та водою
Війна

Ворожий дрон атакував енергообʼєкт біля Нововолинська, є перебої зі світлом та водою

18.03.2026
0

На Волині ворожий дрон атакував енергообʼєкт біля Нововолинська, у частині громади зникло світло. Про це повідомив мер...

Мерц закликав ЄС виділити 90 млрд євро для України, ігноруючи вето Орбана

Мерц закликав ЄС виділити 90 млрд євро для України, ігноруючи вето Орбана

18.03.2026
Європа повинна підтримувати міцний трансатлантичний зв’язок зі США – глава генштабу Чехії

Європа повинна підтримувати міцний трансатлантичний зв’язок зі США – глава генштабу Чехії

18.03.2026
Чехія погодилася качати нафту до Словаччини через «Дружбу»

Чехія погодилася качати нафту до Словаччини через «Дружбу»

18.03.2026
Атака рф на Київ: уламок дрона пошкодив стіну торгового центру

Атака рф на Київ: уламок дрона пошкодив стіну торгового центру

18.03.2026
  • Про нас
  • Політика конфіденційності
  • Редакційна політика
  • Наші контакти
  • Платне розміщення матеріалів
  • Sitemap
Реклама: digestmediaholding@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, опублікованих на сайті, дозволяється лише за умови обов’язкового та коректного зазначення активного посилання на ресурс kyivweekly.com. Це правило поширюється на всі типи контенту — новини, аналітику, авторські статті, мультимедійні матеріали та інші публікації.

Для інтернет-видань і онлайн-платформ гіперпосилання має бути відкритим і доступним для індексації пошуковими системами. Рекомендовано розміщувати його безпосередньо в підзаголовку матеріалу або в першому абзаці тексту, щоб забезпечити коректне посилання на джерело та підвищити прозорість походження інформації.
Редакція вебсайту не завжди поділяє думки, висловлені авторами публікацій, оскільки вони можуть містити суб’єктивні оцінки чи аналітичні висновки. Водночас редакція не несе відповідальності за зміст поданих матеріалів, їхню точність чи можливі наслідки використання інформації читачами.


© 2016-2026 Останні новини Києва та України

No Result
View All Result
  • Новини Києва
  • Україна
  • Війна
  • Економіка
  • Політика
  • Світ
  • Технології

Використання будь-яких матеріалів, опублікованих на сайті, дозволяється лише за умови обов’язкового та коректного зазначення активного посилання на ресурс kyivweekly.com. Це правило поширюється на всі типи контенту — новини, аналітику, авторські статті, мультимедійні матеріали та інші публікації.

Для інтернет-видань і онлайн-платформ гіперпосилання має бути відкритим і доступним для індексації пошуковими системами. Рекомендовано розміщувати його безпосередньо в підзаголовку матеріалу або в першому абзаці тексту, щоб забезпечити коректне посилання на джерело та підвищити прозорість походження інформації.
Редакція вебсайту не завжди поділяє думки, висловлені авторами публікацій, оскільки вони можуть містити суб’єктивні оцінки чи аналітичні висновки. Водночас редакція не несе відповідальності за зміст поданих матеріалів, їхню точність чи можливі наслідки використання інформації читачами.


© 2016-2026 Останні новини Києва та України

wpDiscuz