Форвард Максим Нікітін залишається у київській баскетбольній команді «Будівельник» на сезон- 2023/2024.
Про це офіційно оголосила пресслужба столичного клубу, передає Укрінформ.
У минулому чемпіонському сезоні 33-річний форвард приносив команді у середньому 9,2 очка, 5,3 підбирання та 1,5 передачі.
Читайте також: Дмитро Скапінцев провів за «Нью-Йорк» п'ять матчів у Літній лізі НБА
Раніше Нікітін грав за «Харківських Соколів», «Кривбас», «Тернопіль», «Запоріжжя» та інші клуби. улітку Максим виступав за збірну України з баскетболу 3×3 у кваліфікації чемпіонату Європи.
Фото: fbu.ua.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
більше новин












