Пам’ятаєте часи, коли перед тим, як вимкнути флешку або зовнішній жорсткий диск, доводилося використовувати опцію “Безпечне вилучення пристрою”. В іншому разі був ризик пошкодити файли на переносних USB-накопичувачах.
А як справи зараз?
У старих операційних системах Microsoft, таких як Windows 7 або Windows 8.1, доводилося використовувати функцію “Безпечне вилучення пристрою”. Ті, хто нехтували цим правилом і просто висмикували флешку з порту, згодом могли зіткнутися з попередженням про пошкодження файлів на носії. Іноді воно не відповідало дійсності, але траплялося, що файли дійсно були пошкоджені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.












