Фото: Укрінформ Президент Франції спростував заяви Трампа.
Французький президент Еммануель Макрон заявив, що його країна ніколи не братиме участі в операціях з розблокування Ормузької протоки. Таким чином він спростував заяви американського колеги Дональда Трампа про те, що Париж готовий допомогти.
Про це пише Reuters.
"Ми не є стороною конфлікту, і тому Франція ніколи не братиме участі в операціях з відкриття або звільнення Ормузької протоки в нинішньому контексті", — заявив він.
Французькі чиновники заявили, що Париж продовжує свої зусилля зі створення коаліції для забезпечення безпеки Ормузької протоки після стабілізації ситуації з безпекою та без участі США. Макрон своєю чергою каже, що у Франції переконані, що будуть готові разом з іншими країнами взяти на себе відповідальність за систему супроводу "як тільки ситуація заспокоїться", тобто коли припиняться основні бомбардування.












