У неділю, 14 травня, російські окупанти обстріляли місто Приморськ Запорізької області. Унаслідок чого в лікарні помер 24-річний хлопець. Про це заявив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко.
Будь ласка, читайте текст після реклами
Повідомляється також, що під час обстрілу поранення отримала семирічна дівчинка.
Будь ласка, читайте текст після реклами
Пізніше він повідомив, що в результаті ворожих обстрілів постраждало 6 місцевих жителів, серед них маленька дитина.
«30-річний чоловік досі у важкому стані. Троє, у тому числі дитина – середньої важкості. Одному постраждалому надали допомогу амбулаторно», – написав Малашко.
Раніше повідомлялося, що російські загарбники обстріляли селище у Запорізькому районі, п’ять людей постраждали, є руйнування.
Будь ласка, читайте текст після реклами
До слова, президент України запровадив санкції щодо «Запоріжсталі». Своїм указом президент наклав обмежувальні заходи на 41 особу – 13 фізичних та 28 юридичних, – за допомогою яких РФ зберігала контроль над підприємством та шкодила українській економіці.
Читайте також: 12 авіаударів за добу: ЗСУ потужно вразили противника – Генштаб










