Справа не особисто у Богуслаєві, справа в принципі. Якщо завтра ми випустимо колишнього директора «Мотор-Січ» Богуслаєва до Москви до Медведчука та Путіна, то кого ми судитимемо після війни – «стрілочників» та «дрібну рибку»?
Будь ласка, читайте текст після реклами
Усі, хто хотів давно втекли за кордон, замаскували чи перепродали свій бізнес, інші швидко переорієнтувалися та стали формальними патріотами, вже заробляючи на війні.
Ще до війни справедливість пішла з економічного та політичного життя нашої країни та політики країни. А без справедливості немає успішної та повноцінної держави.
Будь ласка, читайте текст після реклами
Після війни потрібна буде люстрація та перевірка всіх, хто не тільки крав до і під час війни, а й тих, хто роками тихо працював на Кремль. В іншому випадку смак нашої тяжкої перемоги над ворогом буде надто гірким для майбутніх поколінь.











