У небі над Дніпропетровщиною збили шість ворожих дронів-камікадзе, є влучання по інфраструктурному об'єкту.
Про це в Телеграмі повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Укрінформ.
“Ніч на Дніпропетровщині минула без обстрілів. Втім ранок почався з ворожої атаки. 6 безпілотників в небі над областю знищили захисники з ПвК "Схід", – зазначив він.
Читайте також: На фронті упродовж доби відбулися 30 бойових зіткнень
Лисак уточник, що є влучання по інфраструктурному об'єкту в Дніпровському районі. Там виникла пожежа. Наразі нслідки уточнюються. Попередньо, без загиблих та постраждалих.
Нагадаємо, раніше Повітряні сили повідомляли, що ударні БпЛА прямують у напрямку Дніпропетровської області, там оголошувалася повітряна тривога.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.
більше новин












