У Москві в автосервісі внаслідок загоряння здетонував газовий балон. Після цього там почалася сильна пожежа.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Telegram-канал Mash.
Вибух стався на півдні Москви, в автосервісі здетонував газовий балон унаслідок загоряння. Зараз там можна побачити густий дим.
Площа пожежі – 120 метрів. За інформацією каналу, всередині можуть бути ще декілька газових балонів. На місці працюють усі служби міста.
Читайте також: У Великому Новгороді сталася велика пожежа у виробничій будівлі
Як повідомлялося, вранці 30 травня кілька десятків безпілотників атакували Москву та Підмосков'я.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
більше новин












