Війська РФ із вечора майже 20 разів били по трьох районах Дніпропетровської області безпілотниками, внаслідок чого двоє людей дістали поранення.
Як передає Укрінформ, про це очільник обласної державної адміністрації Олександр Ганжа повідомив у Телеграмі.
"Двоє людей дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував три райони області безпілотниками", – зазначив він.
За словами Ганжи, на Нікопольщині загарбники били по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах.
"Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей, – наголосив він.
У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки.
Читайте також: У Кривому Розі кількість поранених унаслідок удару РФ зросла до 23, троє загиблих
У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе, додав Ганжа.
Нагадаємо, російські загарбники упродовж дня 23 червня майже 50 разів атакували два райони Дніпропетровщини, внаслідок чого шестеро людей загинули, ще 32 дістали поранення.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
більше новин












