Російська армія за минулу добу, 20 липня, вбила двох жителів Донецької області, ще двом завдала поранень.
Як передає Укрінформ, про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Телеграмі.
"За 20 липня росіяни вбили 2 жителів Донеччини — у Костянтинівці. Ще 2 людини за добу дістали поранення", — зазначив він.
Кириленко підкреслив, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі і Волновасі.

Читайте також: За добу росіяни 45 разів обстріляли Херсонщину
Як повідомляв Укрінформ, 19 липня Костянтинівку російські загарбники обстрілювали зі “Смерчів”, а селище Розлив – з “Ураганів”.
Фото: Павло Кириленко/Телеграм
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
більше новин












