Прикордонники першими зустріли ворога на державному кордоні та вступили з ним в бій.
Як передає Укрінформ, про це Президент Володимир Зеленський написав у Телеграмі.
«З перших днів війни – і не тільки з 24 лютого, а й з 2014 року – прикордонники відважно обороняють Україну. Вони першими зустріли ворога на державному кордоні та вступили в бій із силами противника. Справжні герої, які успішно виконали та виконують сотні й сотні бойових завдань», – заявив Зеленський.
Президент подякував прикордонникам за стійкість та силу, які вони демонструють щодня, щогодини, щомиті.
Читайте також: Норвегія передала українським прикордонникам понад сотню генераторів та інше обладнання
30 квітня в Україні відзначають День прикордонника.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
більше новин











