За його словами, москва готова говорити з урахуванням ситуації на фронті.
Глава кремля путін заявив, що москва нібито готова до діалогу з Україною щодо завершення війни. Водночас він висунув умову – можливі домовленості мають ґрунтуватися на тому, що москва називає "реаліями на землі".
Про це путін сказав в інтерв’ю російському пропагандисту Павлу Зарубіну.
За словами російського лідера, пропозиції щодо врегулювання, які наразі надходять до Москви, є неприйнятними. Водночас він заявив, що росія завжди готова до діалогу, але лише з урахуванням ситуації на фронті.
"Пропозиції, які до нас доводять, часом мають екзотичний характер і є неприйнятними. Ми завжди готові до діалогу, але лише на основі реалій, що складаються на землі", – сказав путін.
Він не уточнив, які саме пропозиції вважає неприйнятними. За словами диктатора, йдеться про варіанти можливих домовленостей, які вже обговорювалися раніше.
путін також заявив, що говорити про конкретні умови майбутньої угоди наразі передчасно, оскільки москва нібито вивчає різні варіанти домовленостей.
Президент України Володимир Зеленський неодноразово закликав рф погодитися на припинення вогню вздовж лінії фронту.
Водночас кремль не погоджується на такий формат і продовжує висувати власні територіальні вимоги. Зокрема, москва наполягає на виході українських військ із частини Донецької області та раніше вимагала поступок щодо Запорізької та Херсонської областей.
Таким чином, заява путіна про готовність до діалогу не означає погодження росії на безумовне припинення бойових дій.
Раніше Кислиця пояснив, чому путін відмовляється від мирних переговорів.










