Житомирський футбольний клуб української Прем'єр-ліги «Полісся» офіційно оголосив про повноцінний трансфер вінгера київського «Динамо» Максима Брагару, який минулого сезону грав за «вовків» на правах оренди.
Як повідомляє пресслужба «Полісся», футболіст підписав контракт з клубом до червня 2029 року, передає Укрінформ.
Сторони вирішили не розголошувати суму, яку отримали «біло-сині», проте Transfermarkt оцінює гравця в 1,5 млн євро.
Брагару захищав кольори київського клубу з липня 2024 року і провів у «біло-синій» футболці 27 матчів, забив два м'ячі і зробив одну результативну передачу.
Вінгер вирушить разом із житомирською командою на збори до Австрії, де готуватиметься до старту у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій УЄФА. Підопічні Руслана Ротаня зіграють проти данського «Копенгагена».
Читайте також: Польський футболіст Томаш Кендзьора повертається до київського «Динамо»
Минулого сезону Брагару забив за «Полісся» 5 м'ячів і зробив 5 пасів.
Фото: facebook.com/fcpolissya.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
більше новин












