росія атакувала залізницю у Миколаївській області, пошкоджено локомотив і вагони, є затримки поїздів, повідомили в АТ "Укрзалізниця" у четвер, пише УНН.
Ворог знову атакує пасажирський рухомий склад Укрзалізниці — цього разу на Миколаївщині. Постраждали локомотив та два вагони-прикриття, всі люди перебували в безпеці та не зазнали ушкоджень
– повідомили в УЗ у соцмережах.
Як повідомляється, тривога в регіоні закінчилася, і в УЗ уже "знайшли резервний локомотив".
"А отже рейси №101/102 Миколаїв — Лозова та №206 Миколаїв — Херсон вирушили із затримкою +2:11 та +1:11 відповідно. Не спиняємо рух у прифронтових регіонах, але просимо бути уважними та зважати на команди поїзної бригади", – зазначили в компанії.
Зеленський констатував продовження порушень рф ініційованого Україною режиму тиші і обіцяє відповідь на дії росії "у дзеркальному порядку"07.05.26, 13:23 • 2078 переглядiв










